کابینت نگهداری از مواد خورنده

قفل دوبل برای رسیدن به دو برابر مدیریت  ، برای ارائه سطح امنیتی بالاتر

طراحی ویژه کابینت، همچنین می تواند به عنوان یک میز کار مورد استفاده قرار گیرد

دو دریچه در دو طرف کابینت ،

با درب های قابل جابجایی برای تهویه یا تخلیه فشارگاز در صورت لزوم

روی درب ، برچسب های هشدار دهنده وجود دارد. تا به اشخاص یادآوری کند که مراقب باشند  درب مغناطیسی و عالی و مقاوم در برابر خورندگی قفسه های کابینت را جهت افزایش استفاده از فضا می توان برداشت در این نوع کابینت ( ACP80001)  می توان لولا را در هر دو جهت نصب نمود ، و درب را می توان ازسمت راست آن باز کرد

کابینت  نگهداری مواد  خورنده پلی اتیلن ازساخت و ساز یک تکه تشکیل شده است. حداکثر محافظت در برابر ایمنی برای ذخیره اسیدهای خشن یا مواد خورنده شیمیایی (مانند حلال ها و….).

 کابینت نگهداری مواد خورنده پلی اتیلن SYSBEL ، با ساختار بدون درز ، تقریباً بدون عدم هر نشتی را تضمین می کند ، و عملکرد عالی مقاومت در برابر خوردگی و جلوگیری از نشت ثانویه و کنترل. قفل دوبل به مدیریت قفل دو نفره کمک می کند ، که منطبق است با استانداردEPA264.175  از ایالات متحده EPA ، OSHA29CFR1910.1450 از ایالات متحده و چینی OSHA مدیریت دستورالعمل مواد شیمیایی خطرناک (چاپ اول دسامبر ۲۰۱۱). روی درب کابینت ، برچسبهای هشدار دهنده شیمیایی اسیدی و خورنده وجود دارد که می توانند به مواد شیمیایی خود ذخیره کنند تضمین مضاعف مدیریت.

این مصوب ، مطابق با EPA264.175 EPA و OSHA29CFR1910.1450 OSHA و همچنین خطرناک مواد شیمیایی دستورالعمل SAWS را کنترل می کند.

کابینت پلی اتیلن دو درب بدون شکاف  ACP80002ظرفیت ذخیره سازی ۲۲گالن؛ طراحی و نگه داری درب مغناطیسی همه پلاستیک و مقاومت در برابر خوردگی عالی؛ کابینت قفسه ها را می توان با توجه به نیازها به منظور بهبود استفاده از فضا حذف کرد. در هر دو طرف کابینت ، دو درب وجود دارد دریچه ها می توانند در صورت لزوم درب را برای تهویه یا تخلیه گاز فشار باز کنند. طراحی قفل دوبل برای بررسی الزامات مدیریت قفل دو نفره(که دو کلید دارد و هر کلید می تواند نزد یک شخص باشد و حتما برای بازدید حضور هردو نفرالزامی میباشد). محصول دارای گواهینامه CE است.

نکات: هنگامی که مواد شیمیایی خورنده قوی در کابینت های نشت می کنند ، مایعات شیمیایی نشت شده در قسمت پایین کابینت  هستند و امکان دارد که رسوب ایجاد نمایند به همین منظور لطفاً از جاذبها و سایر محصولات کنترل کننده نشت استفاده کنید تا به موقع لک ها تحت هدایت متخصصان از بین بروند.