فعالیتهای در جریان

شرکت ریز سامانه ای سبز آینده (رسا) یک شرکت تحقیقاتی و پژوهشی با نگاهی به صادرات و واردات میباشد که جهت بی رنگ کردن نیاز های مهم کشور به دیگر کشورهای جهان را دارد.

در همین زمینه دست به اختراع محصول های زده است که ممکن است مشابه در جهان داشته باشد ولی مطمئنا در حد و اندازه محصول بدست آمده در شرکت نمیباشد  و محصول شرکت رسا به مراتب قوی تر و با کاربرد بیشتری در زمینه های هم ردیف خود را دارا می باشد برای مثال موارد زیر معرفی می گردد:

  1. برچسب هوشمند که در زمینه سنجش گرما، رطوبت، محصولات انبار، جلوگیری از حوادث غیر مترقبه برای کسانی که با دستگاه های خطرناک کار می کنند و ۲۰۰۰ مورد دیگر کاربرد دارد. از مشتریان این محصول شرکت شیر پاک جهت پایش ناوگان توزیع، شرکت سیمان کن گان ، پترو شیمی گل گهر و …….
  2. رنگ بر با قابلیت استفاده مجدد که می تواند رنگ را به صورت ورقه ای از فلزات جدا نماید و با محلول مخلوط نمیگردد این محصول به شرکت ایران خودرو فروخته شد بابت رنگ بری جیک های مصرف شده در خط رنگ
  3. اسپیل کیت(جاذب مایعات و مواد شیمیایی و خنثی کننده اسید و باز) که جهت مهار مایعات و مواد شیمیایی پاشیده شده بر اثر سوراخ شدن بشکه، افتادن شیشه های آزمایشگاهی محتوی مواد و پالت های ضد ریزش مواد جهت انبارش بشکه در انبار ها و یا جهت پر کردن بشکه های مایعات با قابلیت باز یافت مواد ریخته شده در پالت
  4. این محصولات به شرکتهای داروسازی دکتر عبیدی، پتروشیمی مرجان، پتروشیمی فجر، پتروشیمی آریا ساسول، بیمارستان های مختلف و بسیاری از آزمایشگاه های مختلف فروخته شده است و برگه های رضایتمندی از آنها کسب شده است.